אנא המתן עד לסיום הפעולה

הצהרת נגישות

“זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות ומחויבותה של החברה בישראל לזכויות אלה, מושתתות על ההכרה בעקרון השוויון, על ההכרה בערך האדם שנברא בצלם ועל עקרון כבוד הבריות” (עקרון היסוד של חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח-1998)

נגישות אתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן מסוג Chrome 

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

לשם קבלת חווית הגלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות ומזמינים אתכם לעדכן אותנו במידה וגיליתם עמוד אשר איננו מותאם באופן מלא באמצעות פניה לרכז הנגישות של הקבוצה, אשר פרטיו מופיעים מטה.

תפעול האתר ועזרי נגישות

באתר זה מותקנת רכיב נגישות של חברת One Click Accessibility המאפשרת תיקון של הקוד, התצורה והתוכן של האתר. להלן פירוט על אופן השימוש בתוכנת הנגשה זו.

מידע על מה שקיים ברכיב הנגישות

ניגודיות גוון אפור –מאפשר לשנות את הניגודיות באתר לאפור

ניגודיות גבוהה – מאפשר לחדד את הצבעים באתר רקע שחור על טקסט בהיר

ניגודיות הפוכה – מאפשר לחדד את הצבעים באתר רקע שחור, טקסט צהוב

פונט קריא – מאפשר להחליף את הפונט לפונט נגיש.

רקע בהיר – מאפשר ליצר רקע לבן עם צבע טקסט שחור

הגדלת טקסטים – מאפשר להגדיל ולהקטין את הטקסטים שבאתר עד ל200%

הדגשת קישורים – מאפשר להדגיש את הקישורים בקו תחתון

איפוס – חלק זה מאפס את הבחירות.

כתובת האתר והדפים בו, נבדקו במערכות הפעלה Windows ו OSX בדפדפנים: אינטרנט אקספלורר, ספארי, כרום ופיירפוקס גרסאותיהם האחרונות.

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות ולהציג אתר נגיש שנדרש על פי חוק, ייתכן וחלק מהדפים יהיו פחות נגישים. 

במידה ומצאתם עמוד שאינו נגיש ומכיוון שאנחנו בטוחים שטובת ההנגשה עומדת מול עיניכם נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את נגישות האתר לשירות קהל הגולשים.

יצירת קשר

אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, ניתן ליצור קשר בכתובת דואר:

[email protected]

יש לצרף את העמוד המכיל קישור ישיר ולציין את סיבת נפגע הנגישות על מנת שנוכל לבדוק היטב את ההפניה, ליצור קשר ונבצע התאמות במידת הצורך בהתאם ליכולותינו.

 
דילוג לתוכן